Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČÍSLA ŽIVOTA ANEB DATUM NAROZENÍ

35895348_2217848368231436_1463286797877379072_n.jpg

 

 

PŘÁTELÉ MOJI, JEN ČLOVĚK KTERÝ JE ÚSPĚŠNÝ A ŠTASTNÝ, NEMÁ ZAPOTŘEBÍ PRONÁSLEDOVAT, URÁŽET, POMLOUVAT PROČ?? NO PROTOŽE JE ŠTASTNÝ.heart tak jednoduché to je.JIŽ TŘI ROKY JSEM PRONÁSLEDOVANÁ HANNAH N A JEJÍM MANŽELEM, narušují moje přednášky, píší do televizí,kde pracuji, nechávají mi blokovat má videa.moji práci Důvod je jediný zžírá je závist,nesnesou pomyšlení, že jsem úspěšná, lžou pomlouvají intrikují,.....dva ubožáci, který svůj osobní život mají v troskách..

Přátelé moji, velmi Vám děkuji za nádherný čas, který mi neustále dovolujete vstupovat do Vašich životu. Velmi si vážím Vaši důvěry. Všichni kteří mě znají vi, že můj úkol je, provést vás mnohdy z velmi složitých životních situací a mohu říci, že se lze společnou cestou posunout o velký kus dál. Je velmi nutné a vhodné, abychom se obklopovali moudrými lidmi.

V této době mi byla zablokována videa na mém YouTube kanálu. Na popud Hannah Nesvadby. Všechna videa v kterých poukazují a hovořím o tom , že čísla v datu narození mají i JINÝ VÝZNAM než ten, který vás dostane do kolen = hnus a negace...

Doporučuji všem, nádhernou knihu ČISLA ŽIVOTA život, k němuž jste zrození od Dana Millmana. Tato kniha byla přeložena do 20ti jazyků a inspirovala miliony čtenářů. V této knize naleznete 68 000 dat známých osobností. Z této knihy čerpám při práci s Vámi, přednáškách , seminářích i kurzech. PROČ , ???? Tuto knihu napsal inteligentní člověk, který svůj život. neprokaučoval. 
MOUDRÝ PŘÁTELÉ  SE UČÍ CELÝ ŽIVOT, JEN IDIOT A HLUPÁK JIŽ

VŠECHNO VI, .Krásný život přátelé . Moc se na vás těším na svých kurzech seminářích i přednáškách . S láskou Vaše Marcela www.marcela-karmalog.cz

 

 

https://magicky-svet-zbraslav-praha.webnode.cz/