Jdi na obsah Jdi na menu
 


KARMALOGIE .......

img_20180528_085331.jpg

.....SDĚLENÍ VŠEM

JSEM ŠŤASTNÁ A NIKDO A NIC TO NEZMĚNÍ,laugh život je nádherný a JÁ si ho užívám plnými doušky.......tak jednoduché to přátelé je........heartheart práce mám mraky, klientela roste bleskem, a JÁ SE RADUJI z KAŽDIČKÉHO DNE. kisslaugh

PŘÁTELÉ MOJI,VĚŘÍM,ŽE MNOZÍ SE MNOU BUDETE SOUHLASIT S TÍM, ŽE JEN ČLOVĚK KTERÝ JE ÚSPĚŠNÝ A ŠTASTNÝ, NEMÁ ZAPOTŘEBÍ PRONÁSLEDOVAT, URÁŽET, POMLOUVAT, VYKŘIKOVAT PŘES SOCIÁLNÍ SÍTĚ A DOŽADOVAT SE POZORNOSTI.....

PROČ?? NO PROTOŽE JE ŠTASTNÝ a ÚSPĚŠNÝheart  tak jednoduché to je.

JIŽ TŘI ROKY JSEM PRONÁSLEDOVANÁ HANNAH N. a JEJÍM  PARTNEREM , narušují moje přednášky, píší do televizí, pořadatelům festivalů, nechávají mi blokovat má videa, moji práci. 

 

Důvod je jediný zžírá je závist,nesnesou pomyšlení, že jsem úspěšná, /mé přednášky jsou naplněny do posledního místa/. ONI  pomlouvají intrikují,.....dva chudáci,věčně se stěhující, který svůj osobní život mají v troskách..

 

*inteligentní člověk ví, že nelze odebrat žádný certifikát, 

 

*inteligentní člověk ví, že čísla nemají pouze jeden význam, a existuje  mnoho knih, které o číslech hovoří velmi detailně, fundovaně .

doporučuji vám

 knihu ČÍSLA ŽIVOTA od Dana Millmana, Kniha s které čerpám informace já, z které přednáším, i učím. /kniha vyšla v mil. výtiscích,obsahuje 600 stran, a je zde mj, zpracováno 68000 dat známých osobností/.,tato kniha  byla přeložena do 20ti jazyků, a autor této knihy byl oceněn v síni slávy.

 

*inteligentní člověk, nehledá informace v brožuře   "ezoprostituti a jiní šmejdi" sad  frown /kniha karmické numerologie,/ neboť kniha pouze zrcadlí charakter a vědomosti pisatele.

Těžko říci, co by mě měla tato "brožura"  naučit.....

 

*inteligentní člověk ví, že moudrý se učí celý život, jen hlupák již všechno ví.laugh a možná si to nechal i patentovat laugh

 

KRÁSNÝ ŽIVOT PŘÁTELÉ, těším se na vás na svých přednáškách, kurzech, seminářích i při osobním setkání.  Veškerá má videa naleznete na mém FB profilu. heartkiss rozhodnutí je pouze na Vás.

VAŠE MARCELA karmalog, kartářka terapeutka