Jdi na obsah Jdi na menu
 


KARMALOGIE PODROBNĚJI

KARMA V DATU NAROZENÍ

 jestliže se objevuje v datu Vašeho narození číslo 4, 8, 7, 2, 11 nebo 29, tak to jste skutečně jedním z nás. Karmík = Karmicky zatížený člověk". JAK VEN Z MALÉRU, CO SI MÁTE UVĚDOMIT, KUDY VEDE CESTA......"JAK ZATOČIT SE SVÝM ŽIVOTEM "?   STAČÍ OBJEDNAT SE

NA  603 348 323 , VAŠE MARCELA KARMALOG, KARTÁŘKA,TERAPEUTKA.

 

PŘÁTELÉ MOJI,VĚŘÍM,ŽE MNOZÍ SE MNOU BUDETE SOUHLASIT S TÍM, ŽE JEN ČLOVĚK KTERÝ JE ÚSPĚŠNÝ A ŠTASTNÝ, NEMÁ ZAPOTŘEBÍ PRONÁSLEDOVAT, URÁŽET, POMLOUVAT, VYKŘIKOVAT PŘES SOCIÁLNÍ SÍTĚ A DOŽADOVAT SE POZORNOSTI.....

PROČ?? NO PROTOŽE JE ŠTASTNÝ a ÚSPĚŠNÝheart  tak jednoduché to je.

JIŽ TŘI ROKY JSEM PRONÁSLEDOVANÁ HANNAH N. a JEJÍM  PARTNEREM , narušují moje přednášky, píší do televizí, pořadatelům festivalů, nechávají mi blokovat má videa, moji práci. 

 

Důvod je jediný zžírá je závist,nesnesou pomyšlení, že jsem úspěšná, /mé přednášky jsou naplněny do posledního místa/. ONI  pomlouvají intrikují,.....dva chudáci,věčně se stěhující, který svůj osobní život mají v troskách..

 

*inteligentní člověk ví, že nelze odebrat žádný certifikát, 

 

*inteligentní člověk ví, že čísla nemají pouze jeden význam, a existuje  mnoho knih, které o číslech hovoří velmi detailně, fundovaně .

doporučuji vám

 knihu ČÍSLA ŽIVOTA od Dana Millmana, Kniha s které čerpám informace já, z které přednáším, i učím. /kniha vyšla v mil. výtiscích,obsahuje 600 stran, a je zde mj, zpracováno 68000 dat známých osobností/.,tato kniha  byla přeložena do 20ti jazyků, a autor této knihy byl oceněn v síni slávy.

 

*inteligentní člověk, nehledá informace v brožuře   "ezoprostituti a jiní šmejdi" sad  frown /kniha karmické numerologie,/ neboť kniha pouze zrcadlí charakter a vědomosti pisatele.

Těžko říci, co by mě měla tato "brožura"  naučit.....

 

*inteligentní člověk ví, že moudrý se učí celý život, jen hlupák již všechno ví.laugh a možná si to nechal i patentovat laugh

 

KRÁSNÝ ŽIVOT PŘÁTELÉ, těším se na vás na svých přednáškách, kurzech, seminářích i při osobním setkání.  Veškerá má videa naleznete na mém FB profilu. heartkiss rozhodnutí je pouze na Vás.

VAŠE MARCELA karmalog, kartářka terapeutka

 
 
 
 

 

11836856_1140276022655348_1078542834850323654_n.jpg