Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROČ POTKÁVÁM URČITÉ LIDI.?!

Víte, že jsou předem dány situace, které máte prožít.!? Lidé, které máme potkat. Naši partneři, lásky rodiče.? Kam se bude ubírat váš život. Vaše cesty, radosti ale i strasti. Zajímá vás proč právě vy, přitahujete závist, zášť, nepřízeň nebo naopak vaše výhry, úspěch, vítězství ?! Kde hledat cestu k úspěchu ?. Co máte pochopit pády a vzestupy, kdo za to může ? Kdo vám dá informaci? Důležité je, když vám do života přichází změna, nebraňte se, neboť ....... Vždy je to obrat k lepšímu......

Co je náš životní úkol. Jaká vede cesta z karambolů , umím přijímat změny, to a mnohem víc lze zjistit na přednášce Marcely karmalog, kartářka a terapeutka. 27 let se zabývá výkladem karet pracuje s klienty nejen v ČR ale i v zahraničí., můžete jí znát z televizní obrazovky, relax,rebel, tip tv, kino svět, regina, tv osem. S osobních setkání . Pořádá kurzy, numerologie,výkladu karet, osobního rozvoje,,jasnozřivosti,zaměření na cíle, přednáší , vede semináře.

Pracuje s technikami vyššího využité mozku. Zabývá se numerologii v karmických souvislostech. Motivuje klienty,jak nastolit v životě pozitivní změny .

http://magicky-svet-zbraslav-praha.webnode.cz/