Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŽIVOT, K NĚMUŽ JSME ZROZENÍ PŘEDNÁŠKA

PŘÁTELÉ MOJI,VĚŘÍM,ŽE MNOZÍ SE MNOU BUDETE SOUHLASIT S TÍM, ŽE JEN ČLOVĚK KTERÝ JE ÚSPĚŠNÝ A ŠTASTNÝ, NEMÁ ZAPOTŘEBÍ PRONÁSLEDOVAT, URÁŽET, POMLOUVAT, VYKŘIKOVAT PŘES SOCIÁLNÍ SÍTĚ A DOŽADOVAT SE POZORNOSTI.....

PROČ?? NO PROTOŽE JE ŠTASTNÝ a ÚSPĚŠNÝheart  tak jednoduché to je.

JIŽ TŘI ROKY JSEM PRONÁSLEDOVANÁ HANNAH N. a JEJÍM  PARTNEREM , narušují moje přednášky, píší do televizí, pořadatelům festivalů, nechávají mi blokovat má videa, moji práci. 

 

Důvod je jediný zžírá je závist,nesnesou pomyšlení, že jsem úspěšná, /mé přednášky jsou naplněny do posledního místa/. ONI  pomlouvají intrikují,.....dva chudáci,věčně se stěhující, který svůj osobní život mají v troskách..

 

*inteligentní člověk ví, že nelze odebrat žádný certifikát, 

 

*inteligentní člověk ví, že čísla nemají pouze jeden význam, a existuje  mnoho knih, které o číslech hovoří velmi detailně, fundovaně .

doporučuji vám

 knihu ČÍSLA ŽIVOTA od Dana Millmana, Kniha s které čerpám informace já, z které přednáším, i učím. /kniha vyšla v mil. výtiscích,obsahuje 600 stran, a je zde mj, zpracováno 68000 dat známých osobností/.,tato kniha  byla přeložena do 20ti jazyků, a autor této knihy byl oceněn v síni slávy.

 

*inteligentní člověk, nehledá informace v brožuře   "ezoprostituti a jiní šmejdi" sad  frown /kniha karmické numerologie,/ neboť kniha pouze zrcadlí charakter a vědomosti pisatele.

Těžko říci, co by mě měla tato "brožura"  naučit.....

 

*inteligentní člověk ví, že moudrý se učí celý život, jen hlupák již všechno ví.laugh a možná si to nechal i patentovat laugh

 

KRÁSNÝ ŽIVOT PŘÁTELÉ, těším se na vás na svých přednáškách, kurzech, seminářích i při osobním setkání.  Veškerá má videa naleznete na mém FB profilu. heartkiss rozhodnutí je pouze na Vás.

VAŠE MARCELA karmalog, kartářka terapeutka

 

PŘEDNÁŠKA: téma:


ŽÍVOT, K NĚMUŽ JSME ZROZENI
pokud se naše duše rozhodne přijít na tento svět, přichází s úkolem, který je vepsán jako informace v datu našeho zrození,.Abychom pochopili, proč se nám dějí určité situace, je nutné k této informaci dostat tzv.pomyslný klíč.Či-li najít  odpověď na naše otázky.Čím dříve pochopíme, proč se nám dějí určité situace, které se nám bohužel mohou v životě, neustále opakovat. Tím rychleji se stane náš život harmonický, láskyplný a úžasný. S moji 27mi letou praxí s klienty, pracují nejen v ČR ale i ve světě , jsem  numerolog, karmalog, terapeut,  kartářka . Můžete mě znát z  televizní obrazovky, TV REGINA, TV RELAX, TV KINO SVĚT, TV OSEM SK, z kurzů, přednášek seminářů, ale i z astrovíkendů. S velkou  láskou, si Vám dovolím předávat informace, na mým přednáškách  i osobních konzultací 
www.marcela-karmalog.cz
www.magicky-svet-zbrasla-praha.webnode.cz