Jdi na obsah Jdi na menu
 


ASTROVÍKEND HOLEŠOVICE 21- 22 ŘÍJNA

17. 10. 2017

a5-astovikend-kveten-17-.jpg

Přátelé moji příznivci,kamarádi. Ve dnech 21 a 22, října si vás dovoluji pozvat, na ASTROVÍKEND DO HOLEŠOVIC PAVILON D. a jak je již zvykem, budu pro vás pracovat a to po oba dva dny od 10 - 18 hodin. Máte-li zájem o osobní konzultaci, zde je číslo na objednání 603348323, Rovněž pak si vás dovoluji pozvat na svou přednášku od 14:15 - 15:00 tentokrát se poohlédneme, jsou nám dány situace, které prožíváme, můžeme něco změnit? Jaký je náš životní úkol aneb jak nás ovlivní datum narození.

 

Vstupné na přednášku 50 Kč

 

13.30 – 14.15 MARCELA NĚMCOVÁ - Víte, že jsou předem dány situace, které máte prožít? Lidé, které máte potkat? Naši partneři, lásky, rodiče? Kam se bude ubírat náš život, Vaše cesty, radosti ale i strasti. Zajímá Vás, proč právě Vy přitahujete závist, zášť, nepřízeň, nebo naopak Vaše výhry, úspěch, vítězství?! Kde hledat cestu k úspěchu. Co máte pochopit, pády a vzestupy, kdo zato může? Kdo Vám dá informaci? 

Důležité je, když Vám do života přichází změna, nebraňte se, neboť vždy.....je to obrat k lepšímu.

Co je náš životní úkol, jaká vede cesta z karambolů, umím přijímat změny, to a mnohem víc lze zjistit na přednášce Marcely Němcové

Marcela Němcová karmalog, kartářka, terapeutka. 27 let se zabývá výkladem karet, pracuje s klienty nejen v ČR ale v současné době i  zahraničí.

Můžete jí znát z televizní obrazovky RELAX, REBEL, KINO SVĚT, REGINA,TV OSEM.SK. ALE I s osobních setkání.

pořádá: kurzy výkladu karet,neumerologie, osobního rozvoje, jasnozřivosti, jak se správně učit, paměťové háčky,zaměření na cíle.

vede semináře, pracuje s technikami vyššího využití mozku, zabývá se karmou, numerologii v karmických souvislostech .Motivuje klienty, jak nastolit v životě pozitivní změny.

 

www.marcela-nemcova-karmalog-kartarka.cz

www.magicky-svet-zbraslav-praha.webnode.cz

Vstupné na přednášku 50 Kč