Jdi na obsah Jdi na menu
 


DALŠÍ MALÉ ZAMYŠLENÍ

       ŠTĚSTÍ JE............

PŘIJMOUT DO ŽIVOTA ZMĚNY, STÁLE  ZNOVA A ZNOVA...

Před časem jsem byla v situaci, kdy během krátké doby, z mého života odešli 4 nejdražší lidé.. Zemřela mi mamina byla vážně nemocná, hned záhy kamarádka Mirka i ta byla velmi nemocná, téměř ve stejnou dobu kamarádka Ivanka ½ roku bojovala s rakovinou a korunou všeho byla Markétka, bylo jí 46 let, a jako rána z čistého nebe najednou nebyla.

Smutek byl hmatatelný, měla jsem pocit, že už nikdy nevyjde sluníčko. Bolest byla šílená, smutek nesnesitelný. Neměla jsem zájem o nic a nikoho.

…… a pak najednou jsem dostala pozvání do TV REGINA, přivítala mě programová ředitelka Ivana Regina Kupcová Sádlová, a  pan ředitel Jan Saavedra,Vznikla spolupráce, a dnes mě můžete vídat v pořadu KARTY,HVĚZDY RADÍ.  Dále pak  setkání s Tajemnem, společně s TV REGINOU , do mého života, přišlo opět sluníčko, přišli jste VY, úžasné lidičky se svými bolestmi, se svými starostmi a já jsem nesmírně šťastná, že Vám mohu pomáhat. Vážím si nesmírně Vaší důvěry, vážím si každého z Vás, který se  mi svěří, požádá mne o pomoc., Každá bolest, každé trápení se stane menším, pokud dokážete  zapomenout na své „bolístky“ a začnete pomáhat  někomu jinému.…..Děkuji Vám všem, že jste se stali součástí mého života.

 

                       ŠTĚSTÍ JE............

PŘIJMOUT DO ŽIVOTA ZMĚNY, STÁLE  ZNOVA A ZNOVA...
 
V MÉM ŽIVOTĚ, ZMĚNA PRÁVĚ NASTALA...
V MĚSÍCI DUBNU 2015, BYLA UKONČENA  SPOLUPRÁCE V TV REGINA
A OD MĚSÍCE KVĚTNA 2015, MĚ MŮŽETE VÍDAT NA TELEVIZNÍ OBRAZOVCE
TV RELAX POHODA, REBEL, TIP, VYSÍLÁNÍ LZE TÉŽ SLEDOVAT PŘES INTERNET, Živé vysílání pořadu vědmy radí můžete sledovat také na TIP TV nebo
on-line na internetu na www.vedmy.cz http://www.vedmy.cz/  NEBO https://cs-cz.facebook.com/vedmyradi

Vaše slova: „zůstaňte taková jaká jste „  jsou úžasná...

Během celého roku dělám výklady, poskytuji  konzultace osobní,, po telefonu a přes skype. Pořádám přednášky,potkáváme se na výstavách.....

Veškeré informace jsou dostupné na https://karty-hvezdy-radi-marcela-nemcova.estranky.cz/

Moře štěstí všem kartářka Marcela