Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE KE KURZŮM

Vážení přátelé, příznivci a oponenti dovolte mi pár slov . Poslední dobou mě někteří z Vás žádáte o přátelství na fb  , ale důvod je jiný slidit, kritizovat a moralizovat, moji práci.Pro Vás mám zde jedno vyjádření . Paní Hannah J. N. prohrála soudní spor  či-li, soud neshledal, že by byla jakkoliv porušována její práva.. Za další, v současné době zvažuji podat žalobu, na J.H.N  neboť vydává  nepravdivé informace a tim poškozuje moji práci a dobré jméno. Krásný a klidný den všem. Marcela karmalog, kartářka.

 

vyjádření k lektorce Hannah Nesvadba

Dobrý den, paní Hannah Jano Nesvadbová,

vždy se najde nějaká dobrá duše, která mně nebo Vám okopíruje moje či Vaše statusy, tak to prostě chodí, lidé se rádi baví.
 
Nedávno jste mě zastrašovala  a přeposlala žalobu na Evu Matulovou. Již jste mi ale bohužel nějak opomněla říci, že jste soud prohrála,k soudu jste se opakovaně nedostavovala, Ano  máte právo na odvolání,   / proč toho tedy nevyužít/?! Ve chvíli kdy bude soud dokončen a já věřím, že po právu. Věřte,že bude rozsudek zveřejněn na sociálních sítí. 
 
Několikrát jsem Vás žádala,a zatím pouze žádala, aby jste mne přestala urážet a pranýřovat přes sociální sítě, nebot, jsem veřejně známá osoba. Nestalo se tak, a proto budu celou záležitost řešit soudní cestou.  
 
Protože jste ráda  "středem zájmu", a svá tvrzení opíráte o lživé informace, tak ještě jednou !  Neučím karmalogii, nemáte ode mne podepsaný žádný doklad, který by mne  omezoval, v mé práci . Vy  nemáte zaregistrován  patent na karmalogii ani nic podobného. Pokud se najde jediný člověk, který u mne prošel kurzem karmalogie a předloží doklad o studiu,tak máte právo se cítit dotčená. Není a nikdy nikdo takový nebyl. Z důvodů, které jsem uvedla jsem se rozhodla,řešit vše soudní cestou.  Nikdy jsem nebyla a ani nikdy nebudu ta, která stojí ustrašená v koutě. Vy jste překročila všechny hranice, které jsem schopna tolerovat.Já Vážená paní  o mnoho nepřijdu, nemám co ztratit. Vy riskujete velmi mnoho, věřte tomu, že já se nespokojím se 100 000,-Kč, které jste požadovala po E.M.
 
Pokud píšete, že mě odebíráte certifikát, tato informace opět patří  především mně, nikoliv jakýsi "štěk", přes sociální sítě, který se ke mně dostane  pouze zprostředkovaně.To jste ale Vy ! Ráda jste středem zájmu, ráda počítáte liky jak ubohé. Možná se domníváte, že čím více budete řvát, tím větší sílu budete mít, opak je ale pravdou.
Pokud mi chcete odebrat certifikát, "neštěkejte" a vyzvěte mne přímo. Vaše jednání bude opět součástí žaloby. Malé doporučení velmi zajímavá kniha s názvem  čtyři dohody úryvek:  nevytvářejte si domněnky, nehřešte slovem
 
adresa pro písemnou korespondenci je : M.N. Elišky  Přemyslovny 442, Praha Zbraslav 15600
 
pokud možno klidný den Marcela Němcová karmalog, kartářka