Jdi na obsah Jdi na menu
 


KARMALOGIE PODROBNĚJI

KARMALOGIE PODROBNĚJI

KARMA V DATU NAROZENÍ

přátelé moji, každý z nás přišel na tento svět s úkolem, který je nutné, aby si zpracoval aby zjistil jaký  je ten jeho  úkol a kde jej má hledat. Měl by vědět, kde je  tato  informace  skrytá. Rozklíčovat informaci, je jedna z možností, jak  mít život harmonický. Vyvarovat se komplikovaným  vztahům , nedělat přílišné chyby ve výchově aneb  jednoduše  řečeno. Žít harmonický, láskyplný a plnohodnotný život .Je velmi důležité nepropadat   panice = depresím, nebo pocitu marnosti, neboť každá situace naprosto každá má řešení. DATUM  narození je jeden z klíčů, který vám pomůže poodhalit jak zpracovat úkol,který si má vaše duše odžít. Situaci která vás trápí, s kterou si nevíte rady.  Ükol který jste si přinesli na tento svět a s kterým se budete v životě pravděpodobně  potýkat. Čísla  ,numerologie, karmická numerologie nebo karmalogie je jeden z  klíčů poznáni. 

Jestliže se objevuje v datu vašeho narození číslo 4, 8, 7, 2, 11 nebo 29, tak to jste skutečně jedním z nás. Karmík = Karmicky zatížený člověk". JAK VEN Z MALÉRU, CO SI MÁTE UVĚDOMIT, KUDY VEDE CESTA......"JAK ZATOČIT SE SVÝM ŽIVOTEM "?   STAČÍ pouze pochopit, proč se to děje.

Před několika lety jsem vystudovala tento obor. Vzhledem k tomu, že má  každodenní práce s klienty mě  přivedla  k poznání, že čísla v datu narození mají širší význam,než pouze ten, který jsem získala v kurzu..Rozhodla jsem se, tyto informace dále hledat. Pomocí dalších knih , samostudiem, jsem se dostala k informacím, který vám žádný "rychlý " kurz nedá. 

Co nabízím svým klientům, kteří mě vyhledají v mnohdy velmi složitých životních situacích?. Nabízím jim pomoc náhled, jak ven z maléru, Nabízím jim odpovědi na otázky, proč se jim stále dokola opakují stejné situace. Nabízím cestu, klíč k poznání.

Pokud se domníváte, že jsem to právě já, kdo vám předá hodnotné informace, obraťte se na mě z důvěrou.

Jak budeme společně pracovat ? Zaměříme se na datum vašeho narození, zároven i na datum narození v rodové linii, / V případě  rodově zatížených orgánů,zdravotní diagnostiky, / .Zjistíte, proč neustále přitahujete do svého života komplikované vztahy, proč se vám nedaří v práci Proč se topíte v dluzích a mnoho dalšího. 

Jsem tady pro každého z vás, který mne požádá o pomoc, a zároveň  již nechce, opakovat stále dokola stejné chyby.Krásný život přátelé

moto: mám radost ze své práce. Co dělám, to dělám rád.Znám své talenty a mohu je nabídnout lidem, kteří hledají přesně to, co dobře umím.

Marcela karmalog, kartářka a terapeutka

 

Rubriky