Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROGRAM NA DUBEN 2016

1-3.DUBNA  ASTROVÍKEND OLOMOUC, Centrum Fontána,

zde budu, po celou dobu, poskytovat osobní konzultace - vykládat karty, pomohu vám řešit mnohdy velmi těžké životní situace, objednat se lze  na  603 348 323 nebo přes sms, nebo FB / je vhodné se objednat, bývá vás opravdu mnoho a stává se, že se na všechny nedostane./

 

9.  DUBNA  PŘEDNÁŠKA 17:00 - 19:00, PRAHA10, STRAŠNICE, PITKOVICKÁ7

Drazí přátelé velmi často mě žádáte, abych pro Vás připravila dvouhodinové bloky, kdy Vám formou přednášky vysvětlím -objasním, proč se právě nacházíte v té konkrétní životní situaci, co si máte uvědomit, co máte pochopit.! Rozhodla jsem se proto,počínaje dubnovou sobotou 9.4. od 17:00 do 19: 00, pro Vás pracovat - přednášet na adrese: Praha 10.Pitkovická 7 Cena přednášky 300, -Kč. Objednávky na 603 348 323.Zároveň lze domluvit následně osobní konzultace 

 

16. DUBNA PŘEDNÁŠKA 10:00 - 17:00   PRAHA10, STRAŠNICE,, PITKOVICKÁ7

jedná se o volně navazující přednášku, kde budeme dále pracovat s rozbory dat narození, Určíme jaká čísla v datu narození nás ovlivňují.Dotkneme se i rodově geneticky zatížených orgánů. dozvíte se, proč se vám právě děje tato situace, co si máte uvědomit,co pochopit ale hlavně dostanete klíč návod jak ven z problému. Obdržíte zvukovou nahrávku nejen z přednášky ale i z rozborem vašeho data narození.PŘIHLÁŠKA a podrobné informace viz levý sloupec "PŘEDNÁŠKA 16.4. 

23 - 24. DUBNA BRNO, ASTROVÍKEND

I zde budu o jeden den dříve tzn. již 22.4. neboť  je vás  opravdu velmi mnoho, kdo jste se objednali a bohužel bych nestihla všechny "uspokojit!. Po celou dobu, budu zde poskytovat osobní konzultace - vykládat karty, pomohu vám řešit mnohdy velmi těžké životní situace, objednat se lze již nyní,  na  603 348 323 nebo přes sms, nebo FB /Doporučuji objednat se, neboť  se stává, že se na všechny z vás bohužel  nedostane./ V Brně budu mít též 45 min. přednášku, na téma: co o nás vypoví datum našeho narození, co máme pochopit ale hlavně jak lze obrátit datum našeho narození v náš prospěch.!  Velmi se těším na Brno - na vás všechny  a úžasnou atmosféru, která zde vždy je.

 

30.    DUBNA PŘEDNÁŠKA

Další z volně na sebe navazujících přednášek. Kdy detailně rozklíčujeme  datum našeho narození, tentokrát však více důrazu zaměříme na psychosomatické příčiny nemocí. Naše zdraví je též  uloženo v číslech data narození. Orgány, které mohou být rodově-geneticky oslabeny,. Váš imunitní systém, který Vám otestuji, Přihlásit se můžete  603 348 323 nebo přes sms, nebo FB /Doporučuji objednat se, neboť  se stává, že se na všechny z vás bohužel  nedostane, počet míst je opravdu omezen, neboť nechci zaplňovat učebny ale pracovat s každým z vás, každému z vás se osobně věnuji. adresa:  Praha 10.Pitkovická 7 .

 

SAMOZŘEJMOSTÍ JE, ŽE DÁLE POSKYTUJI OSOBNÍ KONZULTACE,VÝKLADY KARET, ROZBORY DAT NAROZENÍ, ORGÁNOVOU TERAPII

OBJEDNAT SE MŮŽETE KDYKOLIV.těším se na každého z vás. Vaše Marcela karmalog-kartářka-orgánová terapeutka