Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEMINÁŘ 26.3.2016

ZDRAVÍ = OBRAZ DUŠE 

SEMINÁŘ - 26.3.2016, Praha.10 Strašnice.Pitkovická 7

CENA - 2.600,-Kč ( 600,-Kč nevratná záloha na účet předem + 2.000,-Kč platba na místě semináře)

lektorky: Marcela Němcová  a Ester Vosátková

Popis: Pojďte se podívat na svůj zdravotní stav jinak než z pohledu medicíny. Naše nemoci nevznikají náhodně, vždy upozorňují na to, když Vaše duše není spokojená s vnímáním našeho života. Upozorňuje nás nemoc, když sejdeme s pomyslné životní cesty, kterou jdeme. 

Čím projdete?. S Marcelou si projdete řízenou meditací. Co vám nese vaše datum narození z pozice karmalogie ( zkoušky i přednosti, které si neseme z minulých životů) a našeho zdraví.Zaměřime se na rodově-geneticky oslabené orgány,uvolníme stres a napětí, podíváme se na konkrétní orgány a uvědomíte si, proč je jejich imunita oslabena. Naučíte se používat vaší knihovnu podvědomí a Marcela bude s Vámi pracovat s orgánovou terapií. S Ester si projdete řízenou meditací s nalezením a pochopením problému. Seznámením s psychosomatikou ( propojení duše a těla), tak aby jste ji mohli sami použít v životě. Srovnání energií v těle a srovnání čaker. Řekneme si něco o lidovém léčitelství a jeho vývoji. Ukážeme si použití tělových svící

Co si odnesete: Náhrávku s vaším karmalogii, numerologii ze jména, numeroskop a diář Renata Balestry. Budete mít i nahrávku s psychosomatikou pro začátečníky.  

Do poznámky v objednávce prosím vyplňte tyto údaje:

rodné jméno*:

datum narození*:

hodinu narození:

Co od semináře očekávám*:

Jsem ve stavu léčení*: ano / ne

Jsem těhotná*: ano / ne

NUTNÁ PLATBA PŘEDEM!