Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEMINÁŘ 27.2.2016


NÁZEV:  VZTAHY NA KAŽDÝ ZPŮSOB   dne 27.2.2016


seminář bude především zaměřen na oblast vztahů, to co nás nejvíce trápí 
Začátek semináře 9 : 00 konec 18:00 s přestávkou na oběd
09:30 Začínáme  krátkou meditací na zklidnění.
*Řízená relaxace /uvolnění/
*co dělat když je nesoulad mezi partnery,
*co dělat, když se partner brání nějaké změně, která je důležitá pro Váš život.
*naučíme se techniky, zaměřené na partnerské vztahy
*vztah rodič - dítě / rodič jako přítel- kamarád/
* naučíme  se techniku, ideálního času pro komunikaci
* od doby kdy jsme nespokojení,  čeho se obáváme co očekáváme,  jaký chceme ideální výsledek
*jak máme chápat vděk, co znamená vážit si někoho
* spojení mezi láskou a myslí
* loučení, jak se dostat přes pocit samoty, opuštění, jak se máme chovat/jak na nás působí negativní emoce./
* jak rozvíjet naše vztahy, jak vnímat signály, našeho těla, co si máme uvědomit
*naučíme se plně fyzicky i psychicky relaxovat v hladině alfa. Nejenže uvolníme stres, ale též posílíme imunitní mechanizmus.


Seminář je určen pro všechny, co si chtějí zpracovat vše, co je trápí už pomocí praktických technik, či přímo zaměřit  se na  odblokování určité situace, postavení konstelací na dané téma. Na semináři navazujeme  jednoduše na praxi, zde již  prakticky řešíme dané situace. Na seminářích se pouze  neseznamujeme s technikami dopodrobna, ale  již pracujeme na určité téma. Seminář 27.2.2016 je zaměřen na VZTAHY NA KAŽDÝ ZPŮSOB


Nespokojenost s vlastním životem, zdravotní i vztahové otázky nás vedou k zamyšlení, zda se ubíráme správnou cestou. Na  seminářích najdete odpovědi, možnosti, změn a pochopení problematického bloku 
( z pozice naučených technik, dále pak karmalogie, kineziologie, konstelací, vzorců chování).


Jsme si plně  vědomy toho, že Vám dokážeme dát nástroj - klíč, na Vaší cestě mnohdy složitým životem. Je důležité, převzít zodpovědnost, za svá rozhodnutí, uvědomit si, co chceme ale hlavně, podmínka je, chtít na sobě pracovat. Vyřešme společně to, co Vás dlouhodobě svazuje, neboť chtít = mít. "Vaše cesta ke štěstí, JE REÁLNÁ, stačí jen ZATOČIT SE SVÝM ŽIVOTEM.
lektorky jsou: Marcela Němcová a Ester Vosátková
Marcela je karmalog, kartářka a orgánová terapeutka a pro svojí práci využívá karmalogii, terapii, knihovnu podvědomí a orgánovou terapii, techniky související s tématem.
Ester je  kartářka, numeroložka + práce s Univerzálními zákony, kineziologií, psychosomatikou, konstelace atd.
 
Projdete s námi na úvod řízenou meditací a v rámci různých technik budete zpracovávat svůj úkol - pochopíte  souvislosti. Co si odnesete? Diář od návrháře Renata Balestry jako dárek k Vašim záznamům, nahrávku numerologie + numeroskop, karmalogický rozbor a pokyny pro Vás ke zpracování.

Přihlásit se můžete,  telefonicky  nebo  SMS na 603348323, 732612337 ( Marcela) či 777170754 ( Ester), nebo přes Facebook nebo www.vedmy.cz , www.eshop@vedmy.cz +420 226 200 333,


Přihlášení budete až po zaplacení zálohy 600,- Kč/která je nevratná/ Cena semináře 2600,- Kč.  Číslo účtu obdržíte,  v závazné přihlášce.

adresa semináře 27.2. VZTAHY NA KAŽDÝ ZPŮSOB 

místo konání : Alterna Magica, Pitkovická 7, Praha 10 

 

spojení MHD : autobusová a tramvajová zastávka nádraží Strašnice, odtud 100 m pěšky do ulice Pitkovická. Nebo vlakem 10 minut z Hl. nádraží do zastávky nádraží Strašnice. V případě příjezdu automobilem je zde parkování bez parkovacích zón.

seminář 27.2.2016 závazná přihláška.docx

img_20160227_130721_burst002.jpg