Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEMINÁŘ 30.1.2016

img_20160130_180325.jpg

následují  semináře:

Semináře budou na sebe volně navazovat i v roce 2016 .

27.ÚNORA    VZTAHY NA KAŽDÝ ZPŮSOB
19.BŘEZNA  ZDRAVÍ  = OBRAZ DUŠE
7.KVĚTEN    PENÍZE A KARIÉRA A NAŠE HODNOTY
18.ČERVEN KARMICKÉ PŘEKÁŽKY A PODPORY,

dále budou termíny doplněny

 

PŘIHLÁSIT se  lze, telefonicky nebo  SMS na 603348323, 732612337 ( Marcela) či 777170754   ( Ester), nebo přes Facebook. Přihlášení budete až po zaplacení zálohy 600,- Kč/která je nevratná/ Cena semináře 2600,- Kč.  Číslo účtu obdržíte,  v závazné přihlášce. 

 

LEKTORKY jsou 2 -  Marcela Němcová a Ester Vosátková

SEMINÁŘ osobního růstu, pochopení proč se nám v životě děje , to co se děje. Odblokování pomocí kineziologie, konstelací a dalších technik. Díky karmalogii a vzorcům chování pochopíte, co zpracovat + zároveň rovnou pracujeme na vašem úkolu.

Proč ? Nespokojenost s vlastním životem, zdravotní i vztahové otázky nás vedou k zamyšlení, zda se ubíráme správnou cestou. Na semináři najdete odpovědi, možnosti změn a zpracování problematického bloku ( z pozice karmalogie kineziologie, konstelací).

Seminář je určena pro všechny k seznámení s technikami, vysvětlení jak je použit v běžném životě. Projdete řízenou meditací a pak pracujeme již na tématu v podobě seznamování se s technikami se kterými pracujeme. Lze nazvat jednoduše seznámení s teorií a jak ji pochopit v našem životě.

 

Neslibujeme Vám, že za Vás zaplatíme dluhy, přivedeme Vám partnera, vyřešíme Váš vztah s dítětem ..... Jsme si však vědomy toho, že Vám dokážeme dát nástroj - klíč, na Vaší cestě mnohdy složitým životem. Je důležité, převzít zodpovědnost, za svá rozhodnutí,uvědomit si, co chceme ale hlavně chtít na sobě pracovat. Vyřešme společně, co Vás dlouhodobě svazuje, neboť chtít = mít.

"Vaše cesta ke štěstí, JE REÁLNÁ, stačí jen ZATOČIT SE SVÝM ŽIVOTEM.

 

TĚŠÍME SE NA SPOLEČNÉ SETKÁNÍ NA ADRESE:

http://www.hamko.cz/ s. r. o.

Táborská 117/21 140 00 Praha 4 - Nusle na zastávce Palouček (Praha 4 - Nusle) tramvaj č. 18, bus č. 193 1 zastávku tramvají ze stanice metra C Pražského povstání 10 min pěšky ze stanice metra C Vyšehrad 5 min buse č. 193 z vlakového nádraží Vršovice

Pro velký zájem, prosím neotálejte s přihlášením.

Velmi si vážíme  Vašeho zájmu, děkujeme za důvěru  a těšíme se na shledanou.

závazná přihláška PŘÍHLÁŠKA SEMINÁŘ I..odt Číslo účtu obdržíte, v závazné přihlášce.