Jdi na obsah Jdi na menu
 


zkušenosti s e-stránky

OMLUVA PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE NEDOKÁZALI OBJEDNAT PŘES OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ 

e-STRÁNKY  nejhorší nástroj který můžete získat. Pokud používáte pouze ve smyslu odkazu na vaši práci tak ano, ve chvíli kdy ale požadujete například vytvoření objednávkového formuláře na vaše služby. Dostanete se do neustálých a nekonečných problémů.  Před několika měsíci jsem požádala o vytvoření objednávkového formuláře, nic obsáhlého. Formulář měl obsahovat, jméno, příjmení, telefon, email, zprávu, zvolenou služba a odeslat.
Nejprve byl vytvořen formulář, který požadoval před odesláním opis kódu, ten se ale neshodovala s kodem zvukovým, či-li formulář nešel odeslat. Ve chvíli kdy se po dlouhém čase toto opravilo, vznikl druhý problém formulář opět nešel odeslat. Důvodem bylo to, že se mělo potvrdit  "nejsem robot", jaksi ale zde nebylo kam to máte potvrdit. Opět se řešilo a řešilo a řešilo a formulář nešel. Následně bylo doporučeno společností e-stránky aby jste si změnili email, po změně emailu došel formulář ale v kolonce zpráva se ukazovaly pouze čísla a znaky. Opět se řešilo a řešilo. Nakonec po všech urgencí  podařilo objednávkový formulář vytvořit, tak aby byl funkční. Na můj dotaz, zda by nebylo vhodné udělat personální změny, přišla tato odpověď. 
 ODPOVĚD OD VEDENÍ SPOLEČNOSTI.
Co se týče Vašich návrhů na možné personální změny v našem týmu, děkuji za Váš názor, ale vůbec ho s Vámi nesdílím a stojím si za tím, že kolegové odvádějí svou práci dobře, chovají se ke klientům prozákaznicky a uctivě (což se o mnoha klientech říci bohužel nedá) a řeší individuální požadavky i problémy co nejdříve je to možné (ten Váš například do třetího pracovního dne).

S pozdravem a přáním pevného zdraví, 
Vendula Pospiechová

POKUD BY OPRAVA TRVALA TŘI PRACOVNÍ DNY NIKOLIV TÝDNY, ROZODNĚ BY NEBYL DŮVOD K SEPSÁNÍ TÉTO RECENZE.
I Vám vážení pevné zdraví. Němcová